محل تبلیغات شما

بسیار خوب، اعتراف می‌کنم،  الان زندگی جادویی دارم، به هر چیزی که دست می‌زنم تبدیل به طلا یارندی گیج طلای سفید یا Prada می‌شود، سلامت، خوشحال و موفق هستم.

روزگاری هم با خود میگفتم بدترین کابوس هر روزم این است که بسیاری از رویاهای مردم به حقیقت می‌پیوندد اما همیشه به همین روال نیست؛  بیش از 30 سال است که زندگی ام رو به نابودی است، واقعاً شرایط بدی دارم، بیمار، غمگین، دل شکسته و ناامید شدم، به هر چیزی که دست می‌زنم تبدیل به پهن شتر می‌شود.

اما الان اگر هر کسی در میان بسیاری از کامیابی‌ها به پیروزی دست یابد، یکی از آنها من هستم.
بنابراین چه اتفاقی افتاد که چنین شد؟

پس خوب و با دقت با من باشید.
تنها نکته مهمی که دارای اهمیت زیادی نسبت به چیزهایی دیگر می‌باشد که تاکنون آموخته‌ام این است که: به این باور رسیده‌ام که در ارتباط با هر موردی که در زندگی‌ام اتفاق می‌افتد، چه خوب و چه بد و غیر قابل بیان، مسئولیت دارم؛ در واقع به راستی فکر می‌کنید که کدام یک ترسناک ‌تر است.
این بدان معنی است که نمی‌توانم همسرم را به خاطر عملکردهای بدم سرزنش کنم، نمی‌‌توانم همه شکست‌های کاری ام را به گردن اسپانسرها، شریک ، یا وضعیت اقتصادی بیندازم و نمی‌ توانم نداشتن سلامتی و یا مصیبت‌هایی که از طرف خدا، جهان، تقدیر و شرایط زندگی به وجود می‌آید را ملامت کنم؛ در حالی که در ابتدا فکر می‌کردم که کاملاً ترسناک است . و نتیجه آن نگرشی شد که در نهایت منجر به آزادی من شد.

زیرا اگر همه آنچه که در مورد چیزهای بد درست است، پس منطق نشان می‌دهد که آن باید برای چیزهایی خوب هم درست باشد. معنی آن این است که می‌توانم خوشحالی، ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت را نشان داده و افراد با ارزش را در زندگی به سمت خود جذب کنم.

معرفی شرکت تلفیق هنر و محصولات صنایع دستی :

تعریف بازاریابی شبکه‌ای یا Network Marketing

از روش دکستر یاگر برای موفق شدن در بازارسازی شبکه ای استفاده کنید

زندگی ,نشان ,چیزهایی ,هم ,درست ,پس ,است که ,که در ,این است ,تبدیل به ,دست می‌زنم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Troy's life هنروگرافیک farworkwero قایق کاغذی آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان Lenore's blog دنیای بزرگ ریاضی مسجدسلیمان شهریادها کلبه ی زیست شناسی همه چی!